null

Teatr od pierwszego wejrzenia. Nowy zaprasza.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
widok na kasę Nowego Teatru, ekrany z wyświetlanym repertuarem, plakat Teatr od pierwszego wejrzenia, w tle krzesła kawiarniane
Nowy Teatr

Nowy Teatr po raz pierwszy organizuje cykl międzypokoleniowych zajęć, które będą dotyczyły teatru. To propozycja dla osób pełnoletnich, które mają mniej niż 40 lat lub więcej niż 60. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca sierpnia.

Chcesz poznać nowe osoby i nawiązać relację międzypokoleniową?
Chcesz uczestniczyć w wydarzeniach teatralnych i dowiedzieć się czegoś więcej o teatrze?
Chcesz porozmawiać o sztuce (i nie tylko) w miłym towarzystwie?

Podczas pierwszego spotkania, 10 września, będzie okazja porozmawiać ze sobą w parach i dobrać się – „od pierwszego wejrzenia” – w międzypokoleniowe tandemy, które będą ze sobą współdziałać do końca cyklu.

W czasie kolejnych spotkań cała grupa będzie uczestniczyć w prelekcjach wprowadzających do spektakli, chodzić na wydarzenia z repertuaru Nowego Teatru, dyskutować o nich kawie, herbacie i poczęstunku. Pierwsze wspólne wyjście na spektakl „Anioły w Ameryce” połączone z rozmową przed spektaklem jest zaplanowane na 17 września. 

Osoby chętne do udziału w projekcie powinny zgłosić się do 31 sierpnia. Można to zrobić wypełniając specjalny formularz online lub w wersji papierowej – kasa Nowego Teatru przy ul. Madalińskiego 10/16. Organizatorzy zgłoszą się do zakwalifikowanych uczestniczek/uczestników na początku września.