null

O czym tu gadać, jeśli nie ma o czym mówić – premiera w Komunie Warszawa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.10.2022 19:00 - 09.10.2022 21:00
W tle zdjęcie trojga aktorów. Na biało tekst: "Teatr Komuna Warszawa, O czym tu gadać, jeśli nie ma o czym mówić. Łukasz Horbów, Karolina Pawelczyk, Bożna Wydrowska".
O czym tu gadać, jeśli nie ma o czym mówić w Komunie Warszawa

Premiera w Komunie Warszawa! „O czym tu gadać, jeśli nie ma o czym mówić”, Łukasz Horbów, Karolina Pawelczyk, Bożna Wydrowska

Przychodzą do teatru z intencją eksperymentu, ustanawiając komunikację na poziomie szczerości. Aby opowiedzieć o własnym systemowym uwikłaniu i żeby wywlec na wierzch Starego. Ukrytego w ciele, wspomnieniach, nawykach i zachowaniach. Interesuje ich lawirowanie między stanem trzeźwości a nietrzeźwości, widoczności a jej brakiem, bycie w rolach i wychodzenie z nich. Chcą rozmawiać o konsekwencjach dorastania w rodzinach z problemem (alkoholowym), o których niełatwo jest mówić w pojedynkę. To głos młodszego pokolenia, które ma świadomość tego, że za często zgadza się na auto-wyzysk i na branie odpowiedzialności za to, za co odpowiedzialność powinien wziąć ktoś inny.

Jest podjarka na inny stosunek do browarka. Jeżeli doświadczenie DDA jest tak powszechne w polskim społeczeństwie a przychody ze sprzedaży wódżitsu rokrocznie idą na rekord, jak do tego doszło, że właściwie nie ma o czym mówić? Było źle, mogło być gorzej, będzie inaczej?

źródło: Komuna Warszawa

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap