null

O północy w lunaparku - premiera w Teatrze Rampa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.06.2024 19:00 - 07.06.2024 21:00
Teatr Rampa na Targówku, ul. Kołowa 20
Czerwony plakat z czarnymi i żółtymi elementami graficznymi oraz tekstem. Na górze umieszczono tekst: "O PÓŁNOCY W LUNAPARKU". Centralnym elementem grafiki jest czarny sylwetkowy obraz przedstawiający postać trzymającą mandolinę w tle namiot cyrkowy.
O północy w lunaparku

Teatr na Targówku zaprasza na „rewitalizacyjny horror musical" w reżyserii Joanny Górniak i Anny Sandowicz.

Ten niezwykły musical opowiada historię architekta Jana, którego wakacje zamieniają się w prawdziwy horror, gdy z powodu nacisków szefowej musi odwołać urlop i skupić się na dokończeniu projektu ratującego firmę przed bankructwem. Jego wynalazek, "odsypialnia", to rewolucyjny system kapsuł regenerujących układ nerwowy, mający zrewitalizować zmęczonych pracowników i mieszkańców Warszawy.

Historia bierze niespodziewany obrót, gdy Jan, wracając do domu, wsiada do tramwaju pełnego baśniowych postaci zmierzających na bal z okazji święta Warszawy. Czy Jan znajdzie równowagę między pracą a życiem osobistym? Czy zostanie królem balu i poślubi warszawską Syrenkę?

Spektakl to magiczna opowieść o poszukiwaniu balansu między życiem zawodowym a osobistym, zrealizowana przez uczestników warsztatów musicalowych projektu Otwarta Rampa.

Premiera – 7 czerwca 2024 r.

Kolejne spektakle – 8 czerwca 2024 (godz. 15:00 i 19:00).

Więcej informacji oraz bilety dostępne na stronie Teatru Rampa

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia