null

Onirotree – Singer Jazz Festival 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.08.2022 20:00 - 28.08.2022 22:00
Czarna figurka muzyka z kontrabasem stylizowana na warszawską syrenkę w środku. Czarne napisy z lewej i prawej, na górze nazwa festiwalu z liter w różnych kolorach. Całość na fioletowym tle.

Koncerty, przedstawienia, pokazy. Zarówno wielkie, jak i kameralne spotkania z żydowską kulturą, sztuką, tradycją w interpretacji polskich i międzynarodowych artystów z izraelską gwiazdą Yasmin Levy w finale. Dziewiętnasta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września, w wielu miejscach stolicy.

Wystąpią: Francesco Bruno (gitara, aranżacja), Marco Rovinelli (perkusja), Andrea Colella (kontrabas) oraz Silvia Lorenzo (wokal)

Gitarzysta i kompozytor Francesco Bruno przedstawia nowy projekt, który powstał we współpracy z aktorką i piosenkarką Silvią Lorenzo. Projekt zaczyna się od wspólnego pragnienia odkrycia na nowo jednych z najbardziej fascynujących melodii, które stały się częścią tradycji muzycznej przekazywanej z różnych krajów basenu Morza Śródziemnego i nie tylko, których pochodzenie wciąż jest często nieznane: odkryliśmy na nowo proste melodie i wersety, które mówią nam o miłości w jej nieskończonych formach, o namiętnościach, które nie znają ani czasu, ani granic geograficznych.

Program 19. Festiwalu Kultury Żydowskiej na stronach organizatora.

Sprawdź lokalizację na mapie