null

"Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu"- pokaz filmowy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Na jasnym tle kadr z filmu "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu" - dwójka dzieci w zielonych bluzach. Chłopiec trzyma przy oczach lornetkę, dziewczyna patrzy w tym samym kierunku. Napisy po ukraiński informujące o wydarzeniu
Autor: materiały organizatora

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży razem z Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty zaprasza na bezpłatny pokaz filmu w języku ukraińskim.

Na młodych detektywów znowu czekają nie lada wyzwania! Tym razem Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai stanie przed trudnym zadaniem pojmania rabusia pociągów. Czy uda im się rozwikłać zagadkę przed kolejną kradzieżą, mimo że ich Biuro zostaje zamknięte?
 
Nowa zagadka zmusza nieustraszonych detektywów do zmierzenia się nie tylko z tajemniczym rabusiem pociągów. Lokalna policja zamyka Biuro, jednak to nie powstrzymuje. Lassego i Mai, którzy włączają się w poszukiwania złodzieja. Zbierają dowody, analizują fakty, lecz podejrzanych robi się coraz więcej. Do miasteczka zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy. Czy rabuś znów się pojawi? Czy uda się przyłapać złoczyńcę na gorącym uczynku? Finał sprawy jak zwykle okaże się zaskakujący! Najnowszy film o brawurowych detektywach oparty na serii książek Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai autorstwa uwielbianego Martina Widmarka.
 

Bezpłatne bilety dla dzieci i rodziców (opiekunów) są dostępne w bibliotece/Безкоштовні квитки для дітей та батьків (опікунів) доступні в бібліотеці.

Pokaz odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 17:00 w Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI przy ul. Tynieckiej 40a.

Więcej informacji – na stronie biblioteki.