null

POLIN na Łące

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.06.2022 10:00 - 31.08.2022 18:00
Cztery kobiety siedzące na kocu na trawniku przed Muzeum POLIN.
POLIN na Łące | Autor: Maciek Jaźwiecki

Od czerwca do końca sierpnia Muzeum POLIN zaprasza na cykl letnich wydarzeń kulturalno-rekreacyjnych na łące przy Muzeum.

"POLIN na Łące" – wydanie kulinarne

W tym roku Muzeum zaprasza na wydarzenia dotyczące kuchni żydowskiej i uważnej rozmowy przy wspólnym stole. W programie m.in.: piknik szabatowy w plenerze, podczas którego skosztujemy przysmaków żydowskiej kuchni i usłyszymy ciekawostki na temat żydowskiej kultury kulinarnej, spotkania z przedstawicielami Wyspy Spokoju, którzy nauczą nas ciepłej i życzliwej komunikacji przy stole. A dla rodzin z dziećmi organizatorzy przygotowali warsztaty "Piknikowy koszyk".

Świadomy ruch, mindfulness i ZENdog

"POLIN na Łące" to również nowa propozycja zajęć ruchowych. Zachęcamy do udziału w cyklicznych zajęciach "Ciało słucham" z Aleksandrą Antoniuk. Będzie to połączenie uważnego ruchu z elementami jogi i mindfulness.

Wychodząc naprzeciw potrzebom licznych miłośników psów na Muranowie, organizatorzy przygotowali kolejną nowość – wyjątkowe spotkania "Zendog" z Kasią Patej, podczas których rorozmawiać będziemy o tym, jak z ciekawością i skupieniem podchodzić do emocji naszych podopiecznych. 

Koncerty, kino letnie, zajęcia dla seniorów

Zapraszamy na Łąkę na spotkanie z muzyką na żywo  – w lipcu będziemy spotykać się na kameralnych, plenerowych koncertach w ramach cyklu "Kołysanka dla Muranowa". Będzie to akustyczna muzyka w rytmie pulsu serca w wykonaniu znakomitych kameralistów z Ukrainy.

W tegorocznym programie znalazły się także: "Gimnastyka dla seniorów" metodą Moshe Feldenkraisa czy "Sąsiedzka rabatka" – warsztaty ogrodnicze z Łukaszem Skopem. Nie zabraknie też sierpniowych pokazów w ramach kina letniego. Będą to smakowite tytuły – filmy o tematyce kulinarnej.

Więcej informacji – na stronie Muzeum POLIN.

 

 

 

źródło: Muzeum POLIN

Sprawdź lokalizację na mapie