null

Pierwszy rok "Alternatyw" i pierwsza potańcówka

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Działające pierwszy rok Ursynowskie Centrum Kultury "Alternatywy" zaprasza w pierwszy weekend wakacji na potańcówkę pod chmurką. Kto lubi klimaty retro, niech koniecznie się wybierze!

Pierwsza z cyklu potańcówek, organizowanych na Ursynowie z okazji 45-lecia dzielnicy, odbędzie się na terenie parkingu przy UCK „Alternatywy”. Imprezę poprowadzi wodzirej i dj Michał Fogg, a na żywo przygrywać będzie zespół Alegancka Kapela. 

Sobotnia potańcówka będzie też okazją do nauki tańca w klimacie retro – tancerze zaprezentują podstawowe kroki i pomogą uczestnikom je opanować. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy 25 czerwca w godzinach 17.00-21.30. Wstęp wolny. 

UCK Alternatywy

Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy” rozpoczęło działalność we wrześniu 2021 roku. Nowoczesna, wyczekiwana przez mieszkańców dzielnicy instytucja kultury promuje istotne  zjawiska z obszaru muzyki, filmu, teatru, literatury i sztuk wizualnych, angażuje się też w edukację kulturalną skierowaną do wszystkich grup wiekowych. W nowoczesnym budynku przy ul. Indiry Gandhi 9 odbywają się warsztaty, spektakle teatralne, koncerty, seanse filmowe, debaty oraz spotkania autorskie.