null

Przepis na przyszłość - warsztaty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie prowadzącej.
Przepis na przyszłość

Teatr Studio zaprasza na warsztaty familijne, podczas których można będzie porozmawiać o planecie i o tym, co każdy i każda z nas może zrobić dla środowiska i klimatu. To wydarzenie towarzyszące premierze spektaklu “Wyspa Jadłonomia”.

Warsztaty, które odbędą się 19 listopada w godzinach 14.00-16.00, pozwolą poszerzyć wiedzę, uporządkować fakty oraz znaleźć praktyczne rozwiązania na co dzień.

Wymieńmy się swoimi doświadczeniami i praktykami. Zapoznamy się z najważniejszymi pojęciami związanymi z odpowiedzialnym jedzeniem, poszukamy najbardziej zrównoważonych produktów i przygotujemy wspólną, warsztatową książkę kucharską z przepisami na te produkty. 

Marta Dymek - autorka strony Jadłonomia i popularnych książek kucharskich pod tym samym tytułem. Jej książki były wydane za granicą, wystawiane w Pawilonie Polskim na EXPO oraz wielokrotnie nagradzane. Od ponad dekady prowadzi autorskie programy telewizyjne, rubryki w prasie oraz podcasty. 

„Wyspa Jadłonomia” to kulinarno-podróżniczo-kryminalno-rewolucyjny spektakl dla dzieci i młodzieży inspirowany „Jadłonomią” – cyklem książek Marty Dymek oraz propagowaną przez autorkę filozofią roślinnego gotowania. Przedstawienie zachęca do zielonego aktywizmu w obszarze własnego talerza i własnego świata.

Sprawdź lokalizację na mapie