null

Ronja, córka zbójnika - warsztaty wprowadzające w świat Głuchych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.04.2023 - 25.04.2023
Dziecięcy rysunek z niebeską kulą w środku jaśniejszym trójkątem z oczami częściowo zasłaniającym kulę i prostokątem z ustami częściowo wychodzącym poza kulę. Po obu stronach kuli dwa wysoki cienkie drzewa. Zza prawego pod kulą wyłania się jeleń. Między koronami drzew tytuł pisany dziecięcym pismem i na spodzie podobnie twórcy. Na górze czarny napis Teatr Powszechny i poniżej Teatr, który się wtrąca. Wszystko na zielonym jakby kredkami zrobionym tle.

Teatr Powszechny zaprasza na warsztaty wprowadzające w świat osób Głuchych. Odbędą się one po trzech kwietniowych pokazach spektaklu „Ronja, córka zbójnika”.

21, 22 i 25 kwietnia po pokazach spektaklu można będzie wziąć udział w specjalnych warsztatach, podczas których podstawowe znaki Polskiego Języka Migowego zaprezentują tłumaczki PJM, Emilia Szuchniewicz i Marlena Florczyk. 

Zgłoszenia: n.grzedzinska@powszechny.com, tel. 510 131 807

Uczestnictwo w warsztatach: obowiązują zgłoszenia, liczba miejsc ograniczona (maksymalnie 30 osób); warsztaty są bezpłatne, przeznaczone dla osób mających zakupione bilety na spektakl „Ronja, córka zbójnika” w danym dniu.

Szczegóły na stronie Teatru.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap