null

Skin Poem for a Cosy House – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

Drukuj otwiera się w nowej karcie
13.10.2022 18:00 - 13.10.2022 22:00
Na zdjęciu dwoje mimów przy krześle. Na biało tekst: "Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu, Skin Poem for a Cosy House, Hiszpania".
Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu

Spektakl teatru tańca i pantomimy, który powstał w trakcie lockdownu. Twórcami oraz odtwórcami są Mai Rojas i Raffaella Crapio. Tym (szóstym) spektaklem hiszpańskie Los Escultores del Aire („Rzeźbiarze w powietrzu”) kończą swoją trylogię o wspomnieniach.

Spektakl opowiada o parze, która spędza każdy dzień w swoim mieszkaniu. Wstają, idą do pracy, wracają zmęczeni i tak w kółko. Pewnego dnia on zapomina wrócić na czas, żeby świętować swoje urodziny. Para się kłóci, ona jest zła i sfrustrowana przygotowaniami do nieudanego świętowania. W złości ona decyduje się wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza, a on zostaje w mieszkaniu bez słów pożegnania czy przeprosin. Ona nigdy nie wraca... On musi żyć ze wspomnieniem o niej i bólu spowodowanego nagłym rozstaniem. Otoczony przez wspólne wspomnienia, w swoim małym mieszkaniu czuje się jak w muzeum mieszanych uczuć, które musi razem z jej rzeczami zamknąć w pudełku i w ten sposób symbolicznie się pożegnać.

źródło: Festiwal Sztuki Mimu

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap