null

Spacer po Osiedlu Jazdów – Festiwal Kultury Bez Barier

Drukuj otwiera się w nowej karcie
02.10.2022 14:30 - 02.10.2022 16:30
Grafika, na czarnym tle porozrzucane różowe i niebieskie prostokąty, na biało tekst: "10. Festiwal Kultury Bez Barier Możemy, od 30 września do 9 października".
10. Festiwal Kultury Bez Barier

Festiwal Kultury Bez Barier to wielkie święto kultury dostępnej dla wszystkich i najbardziej otwarte wydarzenie w kraju. To wydarzenie, które integruje polskie społeczeństwo i otwiera na potrzeby osób często wykluczanych z codziennego życia społecznego i kulturalnego. Hasło festiwalu, które będzie nam towarzyszyć podczas dziesiątej, jubileuszowej edycji to: MOŻEMY!

Spacer po Osiedlu Jazdów to wyprawa z przewodnikiem po najbardziej malowniczej warszawskiej wiosce, które jest największym oddolnym centrum kultury i edukacji w Polsce oraz zieloną enklawą w sercu Warszawy.

O początkach Osiedla, a także aktualnych działaniach opowiedzą osoby z Partnerstwa Otwarty Jazdów, które zrzesza mieszkańców Osiedla oraz aktywistki i aktywistów miejskich.

W 2021 roku Partnerstwo otrzymało wyróżnienie Komisji Europejskiej za wyjątkowe zaangażowanie w ochronę i rozwój wspólnego europejskiego dziedzictwa w konkursie European Heritage Awards.

 

Spacer odbywa się w języku polskim z tłumaczeniem na PJM – polski język migowy, w ramach projektu „Jazdów: Kultura pracuje na zmiany” realizowanego przez Fundację Loesje Polska.

źródło: Festiwal Kultury Bez Barier

 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap