Spacer architektoniczno-literacki z Grzegorzem Piątkiem

Noc Księgarń - dwie osoby stoją przed witryną księgarni Fundacji "Bęc Zmiana", na której wystawiono ksiązkę Grzegorza Piątka "Najlepsze miasto świata"
Spacer z Grzegorzem Piątkiem podczas Nocy Księgarń | Autor: Rafał Motyl

Grzegorz Piątek spotkał się z czytelnikami i czytelniczkami na wyjątkowym spacerze zorganizowanym w ramach Nocy księgarń 2021.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć wiele miejsc opisanych w książce „Najlepsze miasto świata”. Publikacja, nagrodzona w tym roku w kategorii książka o tematyce warszawskiej, opowiada o fenomenie budowy nowego miasta na gruzach dawnej Warszawy.

Zobaczcie fotorelację!

Warszawianki i warszawiacy na spacerze architektoniczno-literackim z Grzegorzem Piątkiem podczas Nocy Księgarń
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Grzegorz Piatek podpisuje swoją książkę dla czytelnika podczas spaceru na Nocy Księgarń