null

Spotkanie sieciujące i warsztaty dla twórców i twórczyń migranckich

Drukuj otwiera się w nowej karcie
05.07.2023 17:00 - 05.07.2023 20:00
Teatr Ochoty, Reja 9
grafika zapowiada spotkanie sieciujące i warsztaty w Teatrze Ochoty, kolaż przedstawia siedzibę budynku i dwie rozmawiające ze sobą osoby
Strefa WolnoSłowa zaprasza

Strefa WolnoSłowa i Teatr Ochoty zapraszają twórców i twórczynie migranckie na spotkanie sieciujące oraz warsztaty narzędziowe do Teatru Ochoty w ramach projektu Migrart.waw.pl. To pierwsza platforma internetową prezentująca sylwetki oraz prace twórców i twórczyń migranckich mieszkających w Polsce, umożliwiającą ich współpracę z instytucjami i organizacjami z sektora kultury i sztuki. Warszawa wspiera ten projekt.

Joanna Nawrocka, dyrektorka Teatru Ochoty. opowie podczas spotkania  o projektach realizowanych przez instytucję, planach repertuarowych, linii programowej teatru oraz o możliwościach współpracy.

W drugiej części Lena Kantsevich i Katsia Ramanchyk poprowadzą warsztaty, na których można będzie się dowiedzieć, jak skutecznie prezentować fundatorom_kom, partnerom_kom, współpracownikom_czkom pomysły na projekty oraz jak mówić o własnej twórczość w mocny, bezpośredni i zapadający w pamięć sposób.

Podczas warsztatu będziemy:
- starać się zrozumieć kontekst, cele i komponenty autoprezentacji,
- przyjrzymy się aktualnym narzędziom i ramom dostosowanym do prezentacji pracy artystycznej i kreatywnej,
- analizować studia przypadków, omawiać nurtujące zagadnienia.

Warsztaty odbędą się w języku angielskim. Wstęp wolny. 

Źródło: FB Teatru Ochoty