null

Szkoła Młodej Krytyki - propozycja dla młodzieży

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Big Book Cafe zaprasza

Big Book Cafe zaprasza do udziału w zajęciach Szkoły Młodej Krytyki. To nowatorski projekt edukacyjny przygotowany z myślą o młodym pokoleniu. Zapisy trwają, pierwsze zajęcia 14 października. Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Twórcze zajęcia uczą praktycznych umiejętności - rozumienia przekazów medialnych oraz świadomego tworzenia oryginalnych treści. Mistrzami i nauczycielami są doświadczeni i cenieni praktycy znający tradycyjne media, ale też dobrze odnajdujący się w świecie nowych form komunikacji. W bezpośrednim kontakcie i atmosferze sprzyjającej dialogowi, podzielą się wiedzą i unikalnymi umiejętnościami.

Pierwszy semestr zajęć startuje 14 października i potrwa do 2 grudnia 2023 r. Będzie poświęcony pracy z tekstami. Zajęcia poprowadzą: JULIUSZ ĆWIELUCH, PAULINA REITER, SYLWIA CZUBKOWSKA, ŁUKASZ MACIEJEWSKI, NATALIA SZOSTAK oraz ŁUKASZ KAMIŃSKI. 

SZKOŁA MŁODEJ KRYTYKI przygotowana została z myślą o osobach w wieku 17-25 lat, ale nabór na zajęcia jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. 

Aplikacje można przesyłać na adres: szkola@kulturanieboli.pl do 12 października.

Przy rekrutacji decydować będzie deklarowana gotowość do udziału w całym kursie, medialne zainteresowania kandydatów, wiek oraz kolejność zgłoszeń.

Szczegóły w wydarzeniu na FB Big Book Cafe.