null

Wdech, wydech... Teatr 21 wita wakacje!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Widok na dawny wybieg dla niedźwiedzi warszawskiego ZOO, pośrodku stoi młoda kobieta, dookoła kolorowe poduszki, kocyki, maty do jogi
Zajęcia jogi z Cecylią w Parku Praskim

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21 celebruje zakończenie pierwszego sezonu artystycznego w muzycznym stylu. Pierwszy raz we własnej siedzibie - przy ulicy Skoczylasa 10/12. Wszyscy są mile widziani!

Po roku ciężkiej pracy, celebrujemy zakończenie pierwszego sezonu artystycznego. Marzy nam się, by świętować ten dzień z przyjaciółmi i przyjaciółkami Centrum Sztuki Włączającej i Teatru 21, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy Was do naszej nowej siedziby

- czytamy na stronie Centrum Sztuki Włączającej

W sobotę 24 czerwca wieczorem odbędzie się muzyczny wieczór, który poprowadzi DJ Lukas –człowiek wielu talentów, chodząca encyklopedia muzyki rozrywkowej.

Jego persona sceniczna to połączenie charyzmy i uroku osobistego, które zdobędzie każde serce. Zwolennik podejścia, że najlepsze są te melodie, które już słyszeliśmy na prowadzonych przez siebie imprezach zabiera w kosmiczną podróż po sztosach minionych dekad. Z Bon Jovim woła „It’s my life”, z Lipnicką „Ona ma siłę” – czego nie wykrzykuje, jemu po prostu się wierzy. Mocny cios w trzewia, w rozbiegany umysł, w spinę codzienności – daj to sobie!

A już w piątek 23 czerwca na powitanie lata odbędzie się koncert zatytułowany “Oddech, wdech i wydech”. Wystąpią dwie artystki: aktorka Teatru 21 Maja Kowalczyk oraz kompozytorka i didżejka Zoja Michailova. Ich wspólne działanie połączy saksofon i eksperymentalną elektronikę, tworząc przestrzeń muzyczną pełną rozmów między instrumentami i odkrywania różnorodnych artystycznych doświadczeń. Muzyczny projekt Mai Kowalczyk jest realizowany m.in. dzięki stypendium artystycznemu m.st. Warszawy. 

Chętne osoby mogą też dołączyć w sobotnie przedpołudnie do pierwszych wakacyjnych zajęć jogi z Cecylią i Martyną na Złotej Wyspie w Parku Praskim. Martyna Peszko jest instruktorką jogi, koncentruje się na Kundalini jodze, polegającej na pracy z energią wokół kręgosłupa. Cecylia Sobolewska od dziecka uczestniczy w zajęciach jogi i medytacji, prowadząc ceremonię spotkań medytacyjnych. Jest tancerką swobodnego tańca hinduskiego, dzięki czemu będzie można wspólnie potańczyć.