null

Zostań wolontariuszką, wolontariuszem w Guliwerze

Drukuj otwiera się w nowej karcie
scena ze spektaklu
Teatr Guliwer

Teatr Guliwer otwiera nabór dla wolontariuszek i wolontariuszy. Można się zgłosić samodzielnie, z rodzicami, dziadkami lub przyjaciółmi. Zachęcamy do udziału!

Teatr Lalek Guliwer w ubiegłym roku dołączył do programu rozwoju wolontariatu w teatrach publicznych m.st. Warszawy realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy Warszawscy”. Dzięki wzajemnej inspiracji, uczestnictwu w spotkaniach i rozmowach, Teatr uruchomił w swoich strukturach możliwość wolontariatu w kilku obszarach.

Zapraszamy do udziału w pilotażowej edycji wolontariatu w wybranych obszarach jak również do zgłaszania indywidualnych kandydatur (...) Naszą ofertę wolontariatu kierujemy do wszystkich, którzy lubią być blisko teatru i ludzi.

Wolontariat w Teatrze Guliwer to możliwość doświadczenia różnych, niedostępnych na co dzień dla widzów i widzek, obszarów teatru i zajrzenia w jego zakamarki. To również przestrzeń na szlifowanie lub nabywanie umiejętności w bezpośrednich kontaktach oraz przebywanie wśród specjalistów i specjalistek w swoich dziedzinach, którzy i które dzielą się swoim doświadczeniem.

Wolontariat w Guliwerze to przestrzeń do współdziałania i towarzyszenia teatrowi, jego pracownikom i pracowniczkom, zarówno w codziennych działaniach jak i w wyjątkowych wydarzeniach. To również ogromna przyjemność i możliwość dla teatru, by poznać swoje widzki i widzów również w innej roli i wzajemnie inspirować się pomysłami i doświadczeniem. 

Nabór trwa cały sezon teatralny. Szczegóły na stronie Teatru Guliwer.