null

Klancyk Noir i Miłoszewski. Zanim ZABIJE północ

Drukuj otwiera się w nowej karcie
31.12.2023 20:30 - 31.12.2023 23:00
Teatr Komedia, ul. J. Słowackiego 19a
Na czarnym tle zdjęcia portretowe pięciu mężczyzn i rysunek sylwetki człowieka, wykonany białą kreską, z napisem Sylwester
Zanim zabije północ, Teatr Komedia

Pożegnanie starego i powitanie nowego roku w Teatrze Komedia przebiegać będzie w stylu noir. Jazzowa muzyka, klimat z czasów prohibicji, a o północy wspólny toast. Na scenie: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański.

Zakazana zabawa w czasach prohibicji, jazzowa muzyka, brzęk kieliszków i żetonów rzucanych nonszalancko krupierowi. Kryminalne impro inspirowane przez mistrza literackiej zbrodni Zygmunta Miłoszewskiego. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór sylwestrowy do Teatru Komedia – przebranego w mroczny kostium miejsca gęstniejącej z każdą minutą akcji! Obiecujemy, że będzie klimatycznie, trochę strasznie, ale bardziej śmiesznie, bo nasze bale w stylu noir zawsze kończymy happy endem.

O wielopiętrowe zwroty akcji scenicznej opowieści zadbają detektywi z Teatru improwizowanego Klancyk. Muzyczną oprawę na żywo zapewnią Paweł Lipka (kontrabas) i Maurycy Idzikowski (trąbka).

Szczegóły na stronie Teatru Komedia.