null

Uwaga, premiera! "Dintojra" Sylwii Chutnik

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.02.2024 19:00 - 28.02.2024 20:30
Big Book Cafe MDM, Koszykowa 34/50
Grafika zapowiadająca premierę książki "Dintojra" Sylwii Chutnik
Big Book Cafe MDM zaprasza

Wydawnictwo Znak oraz Big Book Cafe MDM zapraszają na premierę książki "Dintojra" Sylwii Chutnik. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Wstęp wolny. Wydarzenie będzie transmitowane na FB.

Dintojra znaczy zemsta, a różne jej oblicza znajdziemy w najnowszej książce Sylwii Chutnik. Sprzedawca z sexshopu, samotna aktorka, zakochana dziewczyna – wszyscy mają złamane serca, zmagają się z samotnością i własnymi demonami oraz marzą o lepszym życiu. Autorka z charakterystyczną dla siebie empatią, ale i ironią, kreśli portret współczesnych bohaterów, którzy nie do końca umieją się dopasować. I wszyscy chcą wyrównać swoje porachunki ze światem.

O autorce: 
Sylwia Chutnik to jedna z najważniejszych i najbardziej utalentowanych polskich pisarek, autorka m.in. Kieszonkowego atlasu kobiet, Cwaniar, W krainie czarów czy Tyłem do kierunku jazdy. Laureatka Paszportu „Polityki”, trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike. Jej książki zostały przetłumaczone na 10 języków. Pisze sztuki teatralne i felietony, jest varsavianistką. W 2018 roku otrzymała Nagrodę Miasta Stołecznego Warszawy, działa w Warszawskiej Radzie Kobiet.

Spotkanie z cyklu “Uwaga, premiera!” będzie transmitowane na FB Big Book Cafe.

Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia