Warszawskie Combo Taneczne dla Warszawy

Rynek Starego Miasta
Plakat zapowiadający koncert Warszawskiego Combo Tanecznego
1 sierpnia godz. 20.00 | Autor: Ola Jasionowska

1 sierpnia na Rynku Starego Miasta zagra Warszawskie Combo Taneczne. To koncert-prezent dla mieszkańców stolicy, w programie warszawska muzyka dancingowa i podwórkowa. Wstęp wolny.

Doroczny, uroczysty koncert w dniu 1-go sierpnia na przestrzeni lat stał się tradycją Warszawskiego Combo Tanecznego. Pierwszy warszawski koncert zespołu odbył się w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w roku 2010 pod Pałacem Kultury i Nauki. Od tamtej pory dużo się zmieniło, ale urodzinowo-rocznicowy koncert pozostaje najważniejszym dniem w kalendarzu zespołu.

Gramy dla Warszawy. Tego dnia prezentujemy obszerny repertuar związany z tradycją orkiestr podwórkowych i dancingowych Syreniego Grodu. W tym roku zagramy na Rynku Starego Miasta - w jednym z najbardziej symbolicznych miejsc Warszawy, w którym historia walki i odbudowy miesza się z dynamiczną teraźniejszością.

Wydarzenie współorganizują Bar Studio i Muzeum Warszawy. Szczegóły na Facebooku