null

Zapisy na warsztaty teatralne dla dorosłych - Teatr Ochoty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.01.2022 08:16 - 31.01.2022 20:00

Teatr Ochoty zaprasza wszystkie osoby od 18.roku życia, bez ograniczenia wieku, do nowej grupy dla dorosłych w Ognisku Teatralnym.

Warsztaty teatralne dla dorosłych to zaproszenie do podróży. Spotkanie osób w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami, różnymi obrazami świata. To, co się wydarzy, wyniknie z tego spotkania.
W proponowanej formule warsztaty to przede wszystkim przestrzeń doświadczania, eksperymentowania, wymiany myśli, refleksji, budowania relacji i pogłębiania percepcji.
Celem działań będzie przyglądanie się sobie, sobie nawzajem oraz innym, w relacji z otaczającą rzeczywistością. Narzędzia teatralne posłużą do krytycznego, odkrywczego eksplorowania zjawisk, relacji, sytuacji, znajdowania języka i formy wypowiedzi. Poprzez teatr uczestnicy będą szukać nieskrępowanej, osobistej ekspresji, w obszarze ruchu, działania performatywnego i scenicznego.
Warsztat będzie prowadzony narzędziami pedagogiki teatru, mającymi na celu przede wszystkim stworzenie przestrzeni dla indywidualnej i zbiorowej wypowiedzi uczestników spotkań. Drugim ważnym elementem takiej pracy jest dialog, kolejnym uważna obecność i otwartość na innych.
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w poniedziałki, w godzinach 17-20. Start zajęć 14 lutego.
 
Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 31 stycznia 2022 r. w godz. 17-19 w Teatrze Ochoty. ul. Reja 9.
 
Chętnych prosimy o kontakt mailowy: ognisko@teatrochoty.pl
 
Więcej informacji - na stronie Teatru Ochoty.