null

Warsztaty rysunkowe dla dzieci z Piotrem Nowackim

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.05.2023 12:00 - 06.05.2023 13:30

Muzeum Karykatury zaprasza na warsztaty dla dzieci w wieku 6 – 12 lat rysunkowe z Piotrem Nowackim wokół serii komiksowej „Nieustraszeni Łowcy Strachów” .

 

Autor komiksów przybliży uczestnikom swoją twórczość, zapozna z tajnikami tworzenia opowieści rysunkowych oraz zaprosi do twórczych zabaw z ołówkami, cienkopisami i kredkami.

Tym razem zadania będą związane z wszelkimi dziwotworami arcygroźnymi, których wykrywaniem trudnią się pies Dylan i tchórz Piotruś. Będą rysunkowe mumie, wilkołaki, zjawy, projektowanie okładki nowej części komiksu oraz własnych potworów!

Zapisy

„Nieustraszeni Łowcy Strachów” to nowa seria dla dzieci autorów „Detektywa Misia Zbysia” oraz „Smoczka Loczka”. Tym razem Piotr Nowacki i Maciej Jasiński zapraszają czytelników do świata strachów. Każdy się czegoś boi, ma jakieś lęki, ale gdy spotyka w piwnicy ducha lub trafia na zjawę w trakcie spaceru – wtedy najlepiej wezwać specjalistów, czyli ekipę Nieustraszonych Łowców Strachów. To pies Dylan i tchórz Piotruś, którzy przełamując swe lęki, nie spoczną, dopóki nie rozwiążą zagadki.


 

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.