null

Weekend z Orange Warsaw Festival

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Zdjęcie z festiwalu - grupa młodych ludzi stojących pod sceną, z podniesionymi rękami i opaskami festiwalowymi. W tle widać neon z napisem "Orange"
Orange Warsaw Festival 2022 otwiera sezon największych festiwali muzycznych | Autor: Źródło: www.biuroprasowe.orange.pl

Już 3 i 4 czerwca wielkie święto dla miłośników koncertów na żywo. Po trzech latach przerwy, wymuszonych pandemią koronawirusa, Orange Warsaw Festival wraca na imprezową mapę stolicy. Tor Wyścigów Konnych Warszawa – Służewiec zamieni się w festiwalowe miasteczko, a na scenie pojawią się gwiazdy zarówno rodzimego, jak i światowego formatu.

Kto wystąpi podczas OWF 2022

O dobrą zabawę na Orange Warsaw Festival zadbają gwiazdy muzyki światowej: Tyler, The Creator - jeden z najbardziej kreatywnych i charyzmatycznych artystów hiphopowych ostatniej dekady, brytyjski zespół indie rockowy Florence and The Machine, Charli XCX, Stormzy, Foals, NAS, Earl Sweatshirt.  Skład tegorocznego line -upu OWF zasilą także polscy wykonawcy m.in.: Żabson x Young Igi, autorzy albumu „Amfisbena”, jednej z najpopularniejszych polskich płyt 2022 roku, Szczyl – powiew młodości i wrażliwości polskiego rapu, Kacperczyk – alternatywni wykonawcy młodego pokolenia oraz Julia Wieniawa, Kukon, Rosalie, czy Kasia Lins.

Ale to nie wszystko. Podczas dwóch dni Orange Warsaw Festival 2022 nie zabraknie jednej z ulubionych aktywności, czyli silent disco!

Przyjdź i poczuj dlaczego Warszawa jest Stolicą Wygody, Zieleni i Wolnego Czasu

Warszawa jest partnerem festiwalu dlatego wszystkich festiwalowiczów zaprasza do stoiska Warszawskiej Strefy Miejskiej. W naszej strefie poczujesz się jak u siebie, niezależnie z jakiego miasta jesteś.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy strefę relaksu, a w niej leżaki, hamaki i huśtawki. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dali od siebie więcej, stąd jedna z naszych huśtawek to małe-wielkie dzieło sztuki, obok którego nie sposób przejść bez pamiątkowego selfie. Stół jako centrum wspólnych warsztatów. Marzy Ci się piękny wianek z żywych kwiatów na koncert Florence and the Machine? Możesz go zrobić u nas. Chcesz niepowtarzalny tatuaż rąk? Szablony i henna czekają w gotowości. A może drzemie w Tobie projektant kolorowej, koralikowej biżuterii? Częstuj się i twórz. W przerwie tanecznych uniesień i muzycznych podróży zapraszamy również na planszówki – będziemy mieć ich całkiem sporo.

Warszawski Transport Miejski podczas trwania festiwalu

Od 3 czerwca do 5 czerwca (godz. 4:00) uczestnicy posiadający opaskę festiwalową będą mogli korzystać z warszawskiego transportu miejskiego bez konieczności kupna biletów lub kasowania karty miejskiej.

Więcej informacji – na stronie Orange Warsaw Festival.