null

Wernisaż wystawy w Galerii Spokojna – 19. Warszawa Singera

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.08.2022 18:00 - 27.08.2022 20:00
Czarna figurka muzyka z kontrabasem stylizowana na warszawską syrenkę w środku. Czarne napisy z lewej i prawej, na górze nazwa festiwalu z liter w różnych kolorach. Całość na fioletowym tle.
19. Festiwal Kultury Żydowskiej – Warszawa Singera

Dziewiętnasta edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera odbędzie się w dniach 27 sierpnia – 4 września, w wielu miejscach stolicy. Koncerty, przedstawienia, pokazy. Zarówno wielkie, jak i kameralne spotkania z żydowską kulturą, sztuką, tradycją w interpretacji polskich i międzynarodowych artystów z izraelską gwiazdą Yasmin Levy w finale.

Wernisaż wystawy: „Shmor-Zkhor” | Wydział Sztuki Mediów ASP w Warszawie & Kibbutzim College of Education, Technology and the Arts w Tel Avivie – Hila Yaniv.
Kurator: prof. Włodzimierz Szymański.

Wystawa prac studentek, studentów, wykładowczyń i wykładowców Wydziału Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie: Olga Dyjak, Basia Pazio, Ola Sołtysiak, Julia Adamska, Natalia Truszczyńska, Julia Podborączyńska, Joanna Bury, Karo Zacharski, Zuzanna Białecka, Dorota Kozieradzka, prof. Włodzimierz Szymański, Klaudia Kiercz-Długołęcka oraz studentki, studenci, wykładowcy i wykładowczynie Kibbutzim College of Education, Technology and the Arts w Tel Avivie – Hila Yaniv: Noam Zaafrani, Noa Zevadi, Deborah Gershon, Yuval Naor, Lital Cohen, Reut Gaist.

Program 19. Festiwalu Kultury Żydowskiej na stronach organizatora >>>

Sprawdź lokalizację na mapie