null

Zwiedzanie muzeum może być przygodą

Drukuj otwiera się w nowej karcie
"Zagadkowe muzea w Warszawie"

Stołeczne muzea są pełne niezwykłych wyzwań i ukrytych zagadek. Pomoże je odkryć książka Aleksandry Artymowskiej “Zagadkowe muzea w Warszawie. Przewodnik i zabawy dla poszukiwaczy przygód”, która powstała dzięki stypendium artystycznemu m.st. Warszawy.

Przepięknie ilustrowana książka Aleksandry Artymowskiej to przewodnik po warszawskich muzeach, pełen podpowiedzi, jak aktywnie i ciekawie odkrywać muzealne atrakcje. 

Porządna porcja wyzwań, wiedzy, zagadek, przygód i ‒ przede wszystkim ‒ świetnej zabawy! Dzięki niej zobaczycie, co kryje się w skamieniałościach sprzed tysięcy lat i fiolkach dziewiętnastowiecznych lekarstw. Poznacie tajemnice tkwiące w szkieletach dinozaurów, średniowiecznych zbrojach i indonezyjskich maskach! Książka zawiera dwa rodzaje zadań: część z nich przeznaczona jest do rozwiązania w samej książce, a część do zabawy w trakcie wizyty w muzeum.

Książka adresowana jest do dzieci w wieku 6+. Powstała dzięki stypendium artystycznemu m.st. Warszawy, a ukazała się nakładem Wydawnictwa KROPKA.