Koncert Domu w Komunie Warszawa

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.06.2023 19:00 - 30.06.2023 21:00
grafika promująca koncert
Komuna Warszawa

Komuna Warszawa zaprasza 30 czerwca o 19.00 na koncert zespołu Dom.


DOM wyrósł z potrzeby wspólnoty, tworzenia i grania muzyki.
Przewodnim motywem DOMu jest refleksyjna, psychodeliczna podróż. I jak to bywa w takiej podróży, można trafić do raju w objęciach San Pedro, zapętlić się w Produktywności, albo rozpuścić w jedności ze wszystkim jak Niebo.
Początek DOMu to spotkanie Twórczyń i Twórców w Szklanym Domu w Warszawie, którego prywatne mieszkania stały się sceną dla artystycznej, społecznie zaangażowanej wypowiedzi (Dziady, Pokój na MIckiewicza, Królowa Śniegu). Część kompozycji muzycznych powstała do spektaklu „Królowa Śniegu. Rytuał rozmrażania serc” (Kolektyw Aurora, 2021).

- tak mówią twórcy o DOMu


Kierownictwo muzyczne w DOMu objął Bartosz Weber, znany między innymi z zespołów MIR, Mitch and Mitch i Baaba. Teksty piosenek napisała Aleksandra Cieślak, autorka książek, ilustratorka (m.in. Książka do zrobienia, wystawa Elementarz Empatii /Centrum Dialogu w Łodzi), zainspirowana mądrością, którą niosą Rośliny-Nauczyciele, baśniami, buddyzmem tybetańskim, wykładami Jiddu Krishnamurtiego i pięknem przyrody.


Wystąpią: Maniucha Bikont, Piotr Domagalski, Michał Fetler, Gaba Kulka, Miłosz Pękala, Natalia Przybysz, Olga Mysłowska, Bartosz Weber, Tomasz Ziętek

Wszystkie szczegóły na stronie Komuny Warszawy