Wyróżnione wydarzenia

 • Staromiejski Dom Kultury

  Ponaddzielnicowy dom kultury, skupiający swoje działania wokół edukacji kulturalnej i wychowaniu poprzez sztukę, kształtowaniu umiejętności aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, Integracja społeczności lokalnej za pomocą działań kulturalnych.

 • Żoliborski Dom Kultury

  Instytucja o szerokiej ofercie działań – od warsztatów i zajęć stałych dla dorosłych i dla dzieci, przez spotkania i spacery, po spektakle teatralne i rękodzieło. Skupiamy się na dziedzictwie przyrodniczym dzielnicy oraz dbamy o archiwistykę społeczną Żoliborza. Działamy w Forcie Sokolnickiego oraz w Centrum Lokalnym Żoliborz i Miejscu Aktywności Lokalnej na Żoliborzu.

 • Ośrodek Kultury „Arsus”

  Ośrodek w swojej głównej siedzibie zaprasza do sali kinowo-widowiskowej, sali kameralnej oraz galerii sztuki współczesnej „Ad-Hoc”, kina „Ursus” oraz pomieszczeń klubowych do prowadzenia artystycznego ruchu amatorskiego tj. klubów zainteresowań, zespołów artystycznych i pracowni.

 • Dorożkarnia

  Wspieramy działania sąsiedzkie, rozwijamy projekty dotyczące historii lokalnej, angażujemy się w inicjatywy społeczne, ekologiczne, młodzieżowe. W naszym ośrodku niezależnie od wieku możesz rozwijać pasje artystyczne: teatr, taniec, wokal, plastyka, film.

 • Dom Kultury Kadr

  Największa instytucja kultury na Mokotowie. Dysponuje nowoczesną salą widowiskową, kilkunastoma pracowniami edukacyjno-artystycznymi, studiem nagrań, atelier fotograficznym oraz trzema przestrzeniami sąsiedzkimi.

Wyświetlanie 1 - 10 z 27 rezultatów.