Wyróżnione wydarzenia

 • Warszawski Festiwal Filmowy

  Międzynarodowy festiwal organizowany od 1985 roku przez Warszawską Fundację Filmową jest jednym z czołowych wydarzeń filmowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Prezentuje najciekawsze tytuły kina polskiego, europejskiego i światowego. Publiczność festiwalowa co roku wybiera swojego faworyta. Strona festiwalowa – https://wff.pl

 • Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków

  Festiwal narodził się w 2007 roku z inicjatywy Fundacji Arterii Sztuki. To unikalny przegląd kina z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej - filmy autorskie, odważne dzieła niezależnych twórców, wysokobudżetowe produkcje. Więcej informacji o festiwalu na stronie www.piecsmakow.pl.

 • Międzynarodowy Festiwal Filmowy Młode Horyzonty

  Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty. Festiwal powstał w 2014 roku (jako Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci) z myślą o młodych widzach. Jego ideą jest udostępnianie szerokiej publiczności wartościowych filmów o wysokich walorach artystycznych i edukacyjnych. Więcej informacji – na stronie festiwalu.

 • Ukraina! Festiwal Filmowy

  Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2016 roku. Organizowany przez Fundację Luna Plus przedstawia współczesną kulturę ukraińską. W programie festiwalu pokazy najważniejszych filmów ukraińskich z ostatnich lat, spotkania z twórcami, projekcje dla dzieci, koncerty i wystawy. Strona Ukraina! Festiwal Filmowy.

 • Afrykamera

  Festiwal filmowy organizowany przez Fundację Filmgramm. Istniejące od 2006 roku wydarzenie jest okazją do prezentacji dorobku filmowego kinematografii afrykańskiej z ostatnich lat. W programie widzowie znajdą filmy fabularne pełnometrażowe, krótkie metraże, dokumenty. Szczegóły – na stronie festwalowej.

 • Festiwal Script Fiesta

  Wydarzenie – organizowane przez Warszawską Szkołę Filmową – to jedyny w Polsce i jeden z największych w tej części Europy festiwal scenarzystów. Festiwal obejmuje konkurs główny i konkurs na koncepcję serialu, a także pokazy filmów panele eksperckie, masterclassy, case study, czytanie scenariuszy. Więcej informacji – na stronie festiwalu.

 • Millennium Docs Against Gravity Film Festival

  Organizowany przez Fundację Okonakino, to największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce, który odbywa się od 2004 roku. W programie widzowie znajdą propozycje odnoszące się do najbardziej aktualnych problemów współczesnego świata. Filmy biorące udział w festiwalu można także oglądać na platformie VOD MDAG.

Wyświetlanie 1 - 10 z 14 rezultatów.