Wyróżnione wydarzenia

 • STUDIO teatrgaleria

  STUDIO to miejsce twórczych poszukiwań prowadzonych przez artystów różnych dziedzin sztuki – teatr przeplata się tu ze sztukami wizualnymi, muzyką, filmem, literaturą. Siedzibą jest Pałac Kultury i Nauki, a pobliski plac Defilad służy budowaniu wspólnoty. Galeria Studio zlokalizowana w przestrzeniach teatru stała się miejscem ekspozycji współczesnych dzieł sztuki.

 • Teatr Baj

  Najważniejsi widzowie Baja to dzieci, także te najmłodsze, ale w repertuarze są również spektakle dla młodzieży i sztuki lalkowe dla dorosłych. W odrestaurowanej siedzibie teatru na warszawskiej Pradze znalazło się miejsce dla Galerii Lalek z blisko 200 eksponatami.

 • Teatr Dramatyczny

  To teatr ciekawych opowieści – współczesnego dramatu, klasyki w nowych przekładach i adaptacji wybitnych powieści. Organizuje prestiżowe Warszawskie Spotkania Teatralne i Letni Przegląd Teatru Dramatycznego.

 • Teatr Komedia

  Mieszczący się na Żoliborzu Teatr Komedia od ponad 60 lat bawi i wzrusza. To tam publiczność obejrzy komedie, farsy i spektakle muzyczne, w wykonaniu najpopularniejszych aktorek i aktorów.

 • Teatr Lalek Guliwer

  Teatr, z siedzibą w sercu Mokotowa, prezentuje starannie wybraną literaturę dla dzieci i młodzieży, klasyczne sztuki lalkowe i adaptacje poczytnych powieści. Repertuar łączy różne gatunki teatru lalek ze sztuką aktorską.

 • Teatr Lalka

  Teatr działa w Warszawie od 1948 roku i zaprasza do współpracy wybitnych twórców – polskich i zagranicznych. W repertuarze ma zarówno klasyczne baśnie jak i sztuki oparte na najnowszej literaturze. Siedziba Lalki mieści się w Pałacu Kultury i Nauki.

Wyświetlanie 1 - 10 z 17 rezultatów.