Wyróżnione wydarzenia

 • Teatr Ochoty

  Stworzony pół wieku temu przez Halinę i Jana Machulskich Teatr Ochoty jest jednym z najmniejszych teatrów miejskich w Warszawie, a zarazem miejscem edukacji teatralnej i artystycznych poszukiwań. Przyciąga debiutujących twórców i młodą publiczność.

 • Teatr Rampa

  W Teatrze Rampa na Targówku tradycja teatru muzycznego miesza się z nowoczesnością w formie i treści. Poprzez działania artystyczne skierowane głównie do mieszkańców Targówka Mieszkaniowego teatr wspiera lokalne, twórcze inicjatywy.

 • Teatr Syrena

  Od początku istnienia Teatr Syrena wystawia sztuki w stylu kabaretu satyryczno-rewiowego, a także komedie muzyczne lub farsy z klasycznego repertuaru polskiego i obcego. Ciekawe propozycje znajdą tu dla siebie i starsi i młodsi.

 • Teatr Współczesny

  Scena przy ulicy Mokotowskiej 13, kierowana od 40 lat nieprzerwanie przez Macieja Englerta, jest niezwykle ceniona przez znawców teatru i widzów, ceniących spektakle o wysokim poziomie artystycznym i stały, ogromnie lubiany zespół aktorski. wspolczesny.pl

 • Teatr Żydowski

  Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich to jedyny teatr żydowski w Polsce i jeden z dwóch w Europie stałych teatrów wystawiających spektakle w języku jidysz i polskim. W repertuarze zarówno klasyka, jak i sztuki spoza głównego nurtu, a także rewia i kabaret.

Wyświetlanie 11 - 17 z 17 rezultatów.